וילונות באר שבע / Orgon (אורגון) באר שבע

וילונות באר שבע / Orgon (אורגון) באר שבע

במסגרת ההתחדשות של הסניפים בארץ, Orgon (אורגון) גאה להציג את סניף וילונות באר שבע המחודש הממוקם ברחוב האורגים 3 באר שבע – בתוך חנות שטיחי שמחון.

בסניף הושקעו מחשבה ומשאבים רבים הן בעיצוב והן בדגמים שנבחרו. התצוגה עצמה כוללת את מגוון בדים ומוצרי הצללה לחלל הפנימי ומחוץ לבית. ניתן להתרשם מכל סוי וילונות השונים, שלל החומרים, הטקסטורות והגוונים. קשת המוצרים הרחבה כוללת את משפחת ה"לייט קונטרול". קשת זו מאופיינת בווילונות המאפשרים שליטה ברמת ההצללה, האור והשקיפות מבלי לגלול את הווילון. בנוסף, כוללת את וילונות הסילואט, הסאן סי, הסאן סטריפ וילונות הדואט על כל מנגנוניו.

בהתאמה לאקלים החם באזורינו מייצרת ומשווקת Orgon (אורגון) פתרונות הצללה עם בידוד תרמי ברמה גבוהה. מוצרים אלו כגון הדואט עם מעטה האוויר הכלוא בין שתי שכבות בד או גלילה Silver Screen עם הציפוי הכסוף כלפי חוץ שומרים מהחום לחדור פנימה ובכך מייעלים את פעולות המיזוג ומקטינים את עלותן..

בהתאם למגמה העולמית ההולכת ומתרחבת חברת Orgon (אורגון) מייצרת ומספקת מוצרים אשר תורמים לשמירת איכות הסביבה. מוצרים כגון תריסים עשויים במבוק שקצב גדילתם כחומר טבעי מהירה ואינה פוגעת ביערות הגשם מחליפים את תריסי העץ המסורתיים, וילונות גלילה וסאן סטריפ העשויים מחומרים ממוחזרים ובתהליכי ייצור ירוקים וכן הפעלות חשמליות הנשלטות בידי מערכות שמודדות את רמת האור והשמש ומציבות את הוילונות בהתאם.

ייעוץ וליווי הלקוח מתבצע ע"י אנשי מקצוע עם ניסיון רב בתחום הטקסטיל, עיצוב פנים והום סטיילינג בין אם בחנות ובין אם בבית הלקוח וכל זאת ללא התחייבות. ל-Orgon (אורגון) מערכת התקנות עם פריסה ארצית של טכנאים מקצועיים בעלי ותק גדול בתחום ההצללות ונותנת מענה להתקנות ולפתרון תקלות וכל זאת תוך חלון זמנים קצר.

צור קשר עם וילונות באר שבע

  • וילונות בבאר שבע | רחוב האורגים 3 באר שבע
  • טלפון: 1-800-51-51-51
  • שעות הפעילות: ימים א-ה – 9:00-18:00  | יום ו – 9:00-12:00