וילונות יוקרה

מחפשים וילונות יוקרה? וילונות מלבישים את הבית ומשנים את את האווירה, יוצרים מראה חם וביתי יותר. כדי להצליח להשיג את התוצאה הטובה ביותר, רצוי לקבל ייעוץ ממעצבי וילונות מקצועיים. אנשי מקצוע היודעים לשלב בין סגנונות מגוונים ולהתאימם לחלונות שונים כך שתקבלו מראה מושלם של וילונות יוקרה. שילוב הבדים והגוונים לפריטים שקיימים בחדר כגון ריהוט, שטיחים ותאורה יעניק לחלל ביתכם אווירה מושלמת ונכונה להרגשת יוקרה.

וילונות יוקרה בהתאמה אישית

עיצוב וילונות יוקרה מתבצע על פי הזמנה אישית. כל תפר מתוכנן בקפידה ואין מקום לפשרות בכל הנוגע לטיב חומרי הגלם והציוד ומיומנות אנשי המקצוע המוסמכים, השותפים לתהליך. התוצאה המתקבלת אינה רק אסתטית, יפה ומדויקת, כזו המאצילה מתכונותיה על הרושם הכללי, אלא אף נשארת כזו למשך שנים רבות וחוסכת את עגמת הנפש וההוצאות הכרוכות בקניית וילון באיכות פחותה.

אורגון מייצרת את הווילונות וההצללות בחברה האם המפעל "הוליס" הנמצא באלון תבור. המפעל מקבל את ההזמנות מאנשי מקצוע המגיעים לכל לקוח לתיאום ומדידה מדויקת באתר תוך ליווי עם אנשי מקצוע בשטח. המפעל כולל ייצור חלקים ומסילות להצללות וכן מתפרה ברמת גימור עילית עם מכשור מתקדם לתפירת וילונות יוקרה למפתחים לא סטנדרטים. וכל זה עם הקפדה על רמת גימור גבוהה במיוחד.

הייחוד העיקרי הוא ביצוע בהתאם להנחיות לפי לקוח – אין סטנדרטיזציה. כמובן שחלק ניכר מהמראה היוקרתי הם סוגי הבדים והאביזרים הנלווים. קבלו הצצה לפרויקטים יוקרתיים נוספים >

וילונות-דואט-50-ממ3

שדרוגים ואפשרויות שונות עבור וילונות יוקרה

  • וילונות גלילה / וילונות סאן סטריפ  ניתן לשדרג עם אביזרים הנקראים RB500 דיזיין הנותנים מראה נקי ומעוצב יותר עבור וילונות יוקרה. וכן בדים עם דוגמאות מיוחדות או מנגנון פרקטי ואלגנטי כמו ה-EASY RISE ליחידות גדולות במיוחד.
  • וילונות דואט – בדים במראה בטיסט או משי, בדים איכותיים הניתנים לשטיפה הנותנים גם פתרון אקוסטי ותרמי לחדר בפתרונות ההצללה חכמים.
  • וילונות הסילואט / וילונות הסאן סי נותנים פתרון להצללה ע"י צידוד במראה רך ויוקרתי לווילון ומתאימים לחללים בסגנון הייטיקי ונקי.

מותגים מובילים של וילונות יוקרה

  • חברת NYA NORDISKA – חברה גרמנית המתמחה בעיצוב וילונות יוקרה ובשילובי טקסטיל שונים. החל מבדים קלסיים חלקים, פשתן, כותנה, משי וסינתטי ועד עיצובי דוגמאות מרהיבות בסגנון קלסי, טבעי ודוגמאות מודרניות כמו חיתוכי לייזר. החברה קיבלה מספר פרסים בינלאומיים על עיצוב מיוחד בטקסטיל ונחשבת לחברה מובילה בעולם.
  • חברת WIND – חברה בלגית המתמחה בעיצוב וילונות יוקרה, בדים טבעיים או דמוי טבעי, בדי פשתן וכותנה באיכות גבוהה. דוגמאות קלסיות ועד מודרניות באריגת יד, בדים עם גימור רך המתאים לתפירת וילונות. החברה מוציאה כל שנה קולקציה חדשה שמשלבת בין הדוגמאות השונות ונותנת פתרון נוח ומלא לעיצוב של וילונות, כריות וכיסויים, כל קולקציה מעוצבת בסגנון שונה.
  • חברת DRAPILUX – חברה גרמנית המתמחה בעיצוב וילונות יוקרה, בבדים חסיני אש ו"חכמים". הכוונה לבדים אשר דוחים ריחות ובדים אנטי בקטרי אלים אשר יעדם הוא להפחית את כמות החיידקים.
  • חברת HECO – חברה גרמנית עם דוגמאות עדכניות המתאימות לסגנון צעיר וססגוני, שילובי צבעים ואריגות חדשניות, הבדים משתלבים ביניהם וכך אפשר לעצב ולהציע סגנונות שונים.
  • חברת SARLAS – חברה יוונית עם מגוון בדים רחב מבדים חלקים כמו וואלים, דמוי פשתן ועד דוגמאות עם הדפסים ואו אריגה מיוחדת, דוגמאות טרנדיות כמו הדפסה צבעונית בדגרדה (מכהה לבהיר), דוגמאות גיאומטריות, אריגות משתנות על הבד ועוד.

בנוסף לבדים המיוחדים של וילונות בד יוקרתיים, אורגון משווקת גם מסילות הסטה באיכות גבוהה בהפעלת מנגנון משיכה, מסילות מוט דקורטיביות הנותנות מראה יותר יוקרתי וכן מסילות ומנועים חשמליים להפעלה קלה ונוחה.