וילונות ורטיקלים

בואו נדבר על וילונות ורטיקלים

וילונות ורטיקלים הם מסוג הווילונות הוותיקים בענף. הווילון מתאים למפתחים רחבים ויוצר מצבי הצללה והסתרה מגוונים. מעצבים רבים משתמשים בו לקהל לקוחות שמחפש טא'צ עתיק אך עם נוכחות עכשווית ומודרנית.

מפרט טכני ורטיקלי

לאדריכלים ומעצבים

וילונות ורטיקלים למפתחים גדולים

וילונות ורטיקלים למפתחים גדולים

הוילון הורטיקלי הוא לעיתים פיתרון מצוין במצבים בהם רוחב המפתח עולה על גובהו. לבחירתכם, אפשרות לקבל את הורטיקלי עם מבחר של בדים שיעניקו מראה רך ונעים לחדר. המעצבים של אורגון בחרו עבורכם מגוון של צבעים וטקסטורות שיתאימו לכל סגנון.

וילונות ורטיקלים בטיחותיים לילדים

בטיחותי לילדים

לאורגון מסילות ללא חוטים המופעלות באמצעות מוט. כמו יתר המסילות שלנו, גם המסילות הבטיחותיות, ללא החוטים, הינן דקורטיביות ואיכותיות.

וילונות ורטיקלים בדים חסיני אש

וילונות ורטיקלים מבדים חסיני אש

התקן הישראלי לגבי וילונות חסיני אש לשטחים ציבוריים 5093 הוא מקביל לתקן אמריקאי NFPA 701. לאורגון מגוון רחב של בדים העומדים בדרישות תקן זה. יתרה מכך, רוב הבדים חסיני האש מתוצרתנו עומדים בתקנים מחמירים אף יותר. תקנים אלה כדוגמת M1 מודדים את מידת הרעלים הנפלטים בזמן בעירת הבד ומידת פליטת העשן המתוקננת. שאל את נציג אורגון לגבי עמידות של כל בד.

סוגי וילונות ורטיקלים

כל הסוגים במקום אחד

וילון ורטיקלי 89

וילון ורטיקלי 89 מ"מ

הוילון הורטיקלי הוא לעיתים פיתרון מצוין במצבים בהם רוחב המפתח עולה על גובהו. השלבים הצרים מעניקים מראה עדין ומרהיב לוילון ומעבירים את האור בצורה נעימה.

וילון ורטיקלי 127 ממ

וילון ורטיקלי 127 מ"מ

קשה להתעלם מהוילון הורטיקלי הרחב. הזרימה האנכית של השלבים והנוכחות החזקה שלהם יהפכו את חדר האירוח, או כל חדר אחר בבית, למרחב עם אמירה סגנונית ברורה. הצידוד של השלבים מאוד נוח, ומכניס את האור בזויות שמאירות את פנים החדר בדיוק בכמות האור שרציתם.

גוונים וצבעים לווילונות ורטיקלים

מגוון וילונות ורטיקלים

מגוון וילונות ורטיקלים

הווילונות הורטיקליים מגיעים במגוון רחב של בדים מצבעי לבן וקרם קלאסיים ועד כתומים וירוקים. המגוון מתבטא בצבעים אך גם בטקסטורות הבד וברוחבי השלבים.

וילון ורטיקלי רשת2

וילון ורטיקלי רשת

ורטיקלי רשת, משלב את היתרונות של הווילון הוורטיקלי והמראה של גלילות הרשת. אם רוצים לנצל את האור הטבעי ביעילות, למנוע סנוור ולראות את הנוף מבעד החלון בחרו בוורטיקלי מבד רשת.

וילון ורטיקלי האפלה

וילון ורטיקלי האפלה

הוילון הורטיקלי פועל ומתפקד כתריס עם מצבי הצללה והסתרה משתנים. שימוש בבדים אטומים מאפשרים להגיע להאפלה כמעט מוחלטת.

מסילות והפעלות לווילון הוורטיקלי

מידע בהרחבה אודות וילונות פליסה

וילון ורטיקלי - ידני

וילון ורטיקלי - ידני

למסילה של הוילון הורטיקלי יש בולטות ויזואלית בחלל החדר, ולכן לקוחות רבים שלנו בוחרים במסילה הדקורטיבית. מסילות אלו נהנות מדופן מעוגלת וחתך עדין יותר, ולכן משתלבות מצויין בכל חלון או מפתח.

וילון ורטיקלי - חשמלי

וילון ורטיקלי - חשמלי

על מנת לתפעל ורטיקלי שמורכב בחלון גג בצורה נוחה, מבלי להזדקק לסולם, ניתן להפעיל את הורטיקלי עם שלט-רחוק, מתג או בסינכרון עם מערכת בית חכם. גם במפתחים רגילים, מומלץ לבחור בהפעלה חשמלית, שהופכת את השימוש בוילון לקל, מהיר ונוח. (אופציה זו לא זמינה כרגע במלאי)

וילונות ורטיקלים - אלכסונים

וילונות ורטיקלים - אלכסונים

יש לכם מעצב פנים משוגע? אוהבים מפתחים מטורפים? הוילון הורטיקלי הוא פיתרון אידיאלי ונוח למפתחים לא קונבנציונליים בשל התנועה הצידית שלו והיכולות של אורגון לייצר בדיוק את הוילון שמתאים לנישה האלכסונית שלכם. המוצר מסוג "וילון ורטיקלי אלכסונים" כבר לא מוצע למכירה. צרו עמנו קשר לקבלת פתרון הצללה חלופי.

וילונות ורטיקלים - קשתות

וילונות ורטיקלים - קשתות

חדרי ישיבות עגולים, פינות עגולות בבית – המסילה הקשתית של הורטיקלי יודעת לקחת כל סיבוב מצוין. עם ניסיון וידע של עשרות שנים בהתקנת וילונות ורטיקלים קשתיים, אורגון תייצר עבורכם עבור כל חלון, את הורטיקלי האופטימלי. המוצר מסוג "וילון ורטיקלי קשתות" כבר לא מוצע למכירה. צרו עמנו קשר לקבלת פתרון הצללה חלופי. (אופציה זו לא זמינה כרגע במלאי)