וילונות סילואט

וילונות סילואט - חדשניים ואופנתיים

וילונות סילואט חדשניים ואופנתיים המאפשרים רמת שליטה גבוהה בהצללת החדר ובמידת הפרטיות הרצויה. וילונות סילואט עשויים מבד ופועלים כמו תריס. מגיעים במגוון של גוונים פסטלים ובהירים על מנת להתאים לכל טעם וסגנון עיצוב. 

מפרט טכני סילואט

לאדריכלים ומעצבים

קבלו ייעוץ מקצועי חינם! | השאירו פרטים ואורית מצלצלת (-:

ייעוץ מקצועי חינם | שירות והתקנה בפריסה ארצית | אחריות רשמית ומלאה | כל הקודם זוכה!

בשליחת הטופס אתה מאשר שאורגון תוכל לפנות אליך באמצעות משווקיה המורשים/נציגי אורגון/קבוצת הוליס למתן הצעת מחיר ושליחת קישור לאתר באמצעות מסרון.

וילון שהוא תריס וילונות סילואט

וילון שהוא תריס

וילון הסילואט משתייך לסדרת Orgon Light Control. וילונות אלו הם שילוב מהפכני בין וילון בד עם מראה אלגנטי לבין היכולת לקבוע את מידת ההצללה וההסתרה של החדר. ממש כמו תריס.

Hunter Douglas וילונות סילואט

קולקציית Hunter Douglas

אורגון מייצרת בישראל את וילון הסילואט מחומר גלם מתוצרת Hunter Douglas, החברה הגדולה והמובילה בעולם למוצרי הצללה. הסילואט מוגן בפטנט רשום.

כיצד פועל וילון סילואט

כיצד פועל וילון סילואט

וילון המורכב משתי שכבות בד רשת שקוף שביניהן מחוברים שלבי בד בצורת האות S. הווילון נגלל מעלה כווילון גלילה ונאסף לתוך קסטה. בגלילת הבד מטה הווילון נפתח כתריס וניתן לראות מבעדו.

וילונות סילואט - סוגי בדים

הצללה או האפלה – בהתאם לצורך

וילון סילואט הצללה

סילואט הצללה

הסילואט משתייך לסדרת Orgon Light Control. וילונות אלו הם שילוב מהפכני בין וילון בד עם מראה אלגנטי לבין היכולת לקבוע את מידת ההצללה וההסתרה של החדר. ממש כמו תריס.

וילון סילואט האפלה Dim Out2

סילואט האפלה - Dim Out

אורגון מייצרת בישראל את וילון הסילואט מחומר גלם מתוצרת Hunter Douglas, החברה הגדולה והמובילה בעולם למוצרי הצללה. הסילואט מוגן בפטנט רשום.

בדים וצבעים לווילונות סילואט

בדים וצבעים לסילואט

מגוון ענק של צבעים בהירים או כהים לבחירה. התאמה מושלמת לכל חלל או אווירה. כבר אמרנו שאצלנו כל הווילונות מיוצרים בהתאמה אישית?

מסילות וגימורים - ידני / חשמלי

סילואט חשמלי

וילונות סילואט חשמליים

וילונות חשמליים מגיעים עם מנועים המופעלים באמצעות מתח נמוך, ניתן להפעילם על ידי שלט, מתג או מערכת "בית חכם". למידע נוסף אודות וילונות חשמליים >

סילואט ידני

וילונות סילואט ידניים

וילון סילואט בהפעלה ידנית מתבצע באמצעות מיתר באורך קבוע. מנגנון סילואט קל ונוח לתפעול. מומלץ לקבע את המיתר לקיר באמצעות אביזרים מתאימים.

גווני מסילות לווילונות

גווני מסילות אפשריים לווילון הסילואט

גווני המסילות והמיתרים תואמים את גוון הבד. התאמות אלה מאפשרות אספקת מוצר עם גימור מושלם.