וילונות פליסה

וילונות פליסה - פתרון מצוין לחלונות לא מרובעים

וילונות פליסה משמשים אותנו לרוב בחלונות בעלי צורות מיוחדות כגון: חלונות בצורת משלושים, טרפזים, קשתות ועוד.  מגוון הצבעים ובדי הרשת משתלבים מושלם בווילונות הקומבישייד.

מפרט טכני פליסה

לאדריכלים ומעצבים

וילונות פליסה

מידע בהרחבה אודות וילונות פליסה

צורות וחיתוכים | וילונות פליסה

המומחים של אורגון יתפרו עבורכם את המוצר שיתאים לנישה הייחודית שלכם. הפליסה הוא פתרון מצוין לחלונות ומפתחים בצורת טרפז, משולש, או כאלו שאינם מרובעים.

ציפוי דוחה כתמים TOPAR | וילונות פליסה

וילונות הפליסה של אורגון עשויים פוליאסטר, כאשר הבד עובר ציפוי TOPAR. ציפוי זה היינו דוחה אבק, דוחה כתמים, מאפשר לנקות את הבד בקלות ובאופן כללי שומר על הווילון שלכם לאורך שנים. וילונות עם ציפוי TOPAR מחזירים עד 65% מחום השמש, שומרים על החדר קריר יותר וחוסכים באנרגיה.

עיצובים עבור וילונות פליסה

מעצבי הבית שלנו מעמידים לרשותכם מגוון של סוגי בדים, בקשת רחבה של צבעים ועם רמות שונות של שקיפות. כמו כן, תוכלו לקבל את הפליסה עם בד חסין אש.

סוגי בדים לווילונות פליסה

הצללה או האפלה – בהתאם לצורך

וילונות פליסה הצללה

וילון פליסה הצללה

בד הצללה הוא בד אשר מסנן את קרני השמש ומעביר אור לתוך פנים החדר. זהו אינו בד אטום לחלוטין, ולכן גם במצב סגור, עדיין תתאפשר כמות מסויימת של הארה במרחב.

וילונות-פליסה-החשכה שחורים

וילון פליסה החשכה

וילון פליסה האפלה יעניק לכם החשכה נעימה. בד האפלה כולל ציפוי אטום לאור הנמצא בחלקו האחורי ובכך הופך את פנים החדר לחשוך.

וילונות פליסה רשת

וילון פליסה רשת

וילון הרשת זוכה לפופולאריות רבה בשנים האחרונות, הודות ליכולתו לסנן באופן יעיל את קרינת השמש. ניתן להביט דרכו החוצה וליהנות מהנוף והסביבה החיצונית.

גוונים וצבעים לווילונות פליסה

כל הסוגים האפשריים לפנייך

מבחר גוונים לווילונות פליסה

מבחר גוונים עבור וילונות פליסה

לכל אחד מאיתנו יש טעם משלו וסגנון משלו. באורגון אנו אוהבים שללקוחות שלנו יש חופש בחירה. כך, גם וילונות הפליסה מיוצרים במגוון רחב של בדים, שיתאימו לכל תשוקה ולכל סגנון.

ציפוי דוחה כתמים2 TOPAR וילונות פליסה

וילונות פליסה מסוג TOPAR

מראה עדין ומיוחד, שמירה על פרטיות מהסביבה החיצונית, ויסות עדין של רמת ההצללה, בידוד תרמי גבוה. אלו הם היתרונות הבולטים של הפליסה. בנוסף, תוכלו לבחור את הדואט פליסה עם ציפוי TOPAR, הדוחה אבק וכתמים ושומר על הבד לאורך זמן.

וילונות פליסה רשתות2

וילונות פליסה מבדי רשת

כמו וילונות הגלילה ווילונות הבד, השימוש בבדי רשת הופך עם השנים לפופולארי יותר ויותר. וילון הפליסה רשת יאפשר לכם לראות דרכו החוצה עם מראה עדין של וילון המתקפל כלפי מעלה. מומלץ לשלב פליסה רשת ובדי האפלה ליצירת טווח הצללה רחב.

מסילות והפעלות לווילונות פליסה

מנגנונים שונים לבחירה

וילונות פליסה ידני

וילון פליסה ידני

מנגנון החוט של וילונות הפליסה הוא אותו מנגנון מוכר שמגיע כסטנדרט עם רבים ממוצרי אורגון. באמצעות חוטי ההפעלה ניתן להרים את הוילון ולהסיט אותו לצדדים.

וילונות פליסה חשמלי

וילון פליסה חשמלי

מוצרי אורגון מגיעים עם אפשרות להפעלה להפעלה חשמלית, שהופכת את החיים לקלים ונוחים במיוחד. גם עם הפליסה תוכלו להנות מהפעלה פשוטה, שלט רחוק ידידותי ומנוע שקט, מהיר ואמין מבית חברת SOMFY.

וילונות פליסה Top-Down

וילון פליסה Top-Down

הפליסה Top-Down הוא פיתרון ייחודי וחכם שמאפשר הסתרה יעילה ושמירה על אינטימיות בתוך הבית או המשרד. בעצם, מדובר בפליסה "הפוך", כאשר המסילה היא תחתונה והוילון נגלל כלפי מטה. בכך, האור מגיע מהחלק העליון של החלון.

עיצובים לווילונות Combi-Shade וילונות פליסה

וילון פליסה Combi-Shade

ה-Combi-Shade הוא שילוב של שני וילונות פליסה במנגנון אחד. לדוגמא, ניתן לשלב פליסה הצללה ופליסה האפלה ולהפעילם באמצעות מנגנון יחיד. מה שמתקבל הוא בעצם מוצר משולב, שמאפשר שליטה אופטימלית בהצללה ובהסתרה.

וילונות פליסה אפשר לקבל גם בצורות

כבר אמרנו שזה מושלם לחלונות ומפתחים לא רגילים?

וילונות פליסה משולשים

וילונות משולשים

כשמדובר בחלונות בעלי צורות , וילון הפליסה נותן את הפתרון הטוב ביותר לכל צורה. חלונות משולשים אינם מאוד סטנדרטיים אך לעיתים רבות מחלקים ההצללה בחלונות מצולעים למשולשים וריבועים.

וילונות פליסה קשתות

וילונות קשתות

מפתחים מיוחדים דורשים ניסיון ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. חלון עגול? מפתח קשתי ביציאה למרפסת? באורגון למדנו שאין מפתח ייחודי מדי וגם שאין מפתח שאין לו את הוילון המושלם. הפליסה, בשל הגמישות שלו בייצור ובתיפעול הוא מוצר נוח ביותר כאשר שוקלים כיסוי של מפתח קשתי.

וילונות פליסה טרפזים

וילונות טרפזים

מאות מוצרים שונים ומאות אלפי התקנות – המומחים של אורגון יתפרו עבורכם את המוצר שיתאים לנישה הייחודית שלכם. הפליסה הוא פתרון מצוין לחלונות ומפתחים בצורת טרפז, או כאלו שאינם מרובעים, גם בשל הדיוק אליו ניתן להגיע בייצור לפי מידה.

וילונות פליסה חלונות גג

וילונות לחלונות גג

כאשר מטפלים בחלונות גג יש לקחת בחשבון נושאים כמו בידוד תרמי, תחזוקת התריס והתפעול שלו. הפליסה הוא אחד הפתרונות המקובלים לטיפול בחלונות גג, בשל העובדה שהוא נותן מענה לשאלות הללו, ובשל היכולת לייצר אותו במדויק לפי המפרט.