תריס ונציאני חיצוני

תריס ונציאני חיצוני מבית אורגון

תריס ונציאני חיצוני מסנן את קרינת השמש לפני החלון ובכך תורם לחיסכון בחשמל ושומר על עקרונות הבניה הירוקה. עצם היכולת שלו לווסת את רמת האור החודר פנימה על ידי סיבוב השלבים וכן האפשרות לאיסוף כלפי מעלה למראה של וטרינה נקייה הופכות אותו לתחליף מצוין לתריסים חיצוניים אחרים. תריסים אלו מיוצרים במפעל אורגון בישראל באיכות ובגימור הגבוהים ביותר ובכך מאפשרים אספקה מהירה לבית הלקוח. הניסיון העשיר וההכרות עם האקלים והשוק המקומי מהווים חלק בלתי נפרד מהצלחת המוצר בישראל.

נעים להכיר - תריס ונציאני חיצוני

חשוב שתדעו

ונציאני חיצוני שמיוצר בחול

תריס ונציאני חיצוני HD

תריס ונציאני חיצוני HD מיוצרים בחו"ל מבית HUNTER DOUGLAS החברה המובילה לייצור מוצרי הצללה חיצוניים בעולם.

מיוצר-בישראל-תריס-ונציאני-חיצוני

תריס ונציאני חיצוני ISR

תריס ונציאני ISR מיוצר בארץ, במפעלי חברת האם “הוליס” שהיא אחת מהחברות הגדולות בעולם לייצור וילונות ופתרונות הצללה וגאה להתהדר בתו התקן ISO 9002.

ידידותי-לסביבה-תריס-ונציאני-חיצוני

ידידותי לסביבה | תריס ונציאני חיצוני

לתריסים המותקנים מחוץ לבית יתרון בסינון הקרינה ובהפחתת האנרגיה הנדרשת לצורכי קירור החדר. התריס הונציאני החיצוני מיוצר מאלומיניום ממוחזר.

אספקה עד 65 ימי עסקים ונציאני

זמן אספקה | תריס ונציאני חיצוני

במבחר גוונים מצבעי RAL שבמלאי. צוות החברה זמין עבורכם בכל רגע וישמח לספק לכם שירות מושלם על מנת שתוכלו לקבל את המוצר האיכותי ביותר בזמן הקצר ביותר.

שחקו איתי | תריס ונציאני חיצוני פתיחה סגירה

הזיזו ימינה ושמאלה את המחוג

וילון תריס ונציאני חיצוני אחרי וילון תריס ונציאני חיצוני לפני

סוגי תריס ונציאני חיצוני

דגם2-C-View-ונציאני-חיצוני

דגמים C-80 , C-65

דגם התריס פופולרי ביותר אצל אדריכלים ומעצבי פנים. לשלב יש מראה נקי וחלק. התריס מאפשר שליטה וחדירה של האור כלפי פנים הבית תוך שליטה בסבסוב השלבים. ניתן לעגן את התריס ע"י כבלי עיגון או מסילות צד. הדגם מגיע במידות שלב: C-80 יצור מקומי זמין במלאי . C-65 יבוא.

דגם2-Z-View-ונציאני-חיצוני

דגמים Z-90 , Z-70

דגם התריס בנוי בצורת האות Z בעל מבנה ייחודי המאפשר סגירה אטומה יותר בין השלבים למניעת חדירת האור. התריס מאפשר שליטה וחדירה של האור כלפי פנים הבית תוך שליטה בסבסוב השלבים. ניתן לעגן את התריס ע"י מסילות צד . הדגם מגיע במידות שלב Z-90 יבוא, Z-70 יבוא.

דגם-S-View-ונציאני-חיצוני

דגמים S-90 , 65

דגם התריס בנוי בצורת האות S, בעל מראה גלי ונקי. התריס מאפשר שליטה וחדירה של האור כלפי פנים הבית תוך שליטה בסבסוב השלבים. ניתן לעגן את התריס ע"י כבלי עיגון או מסילות צד. הדגם מגיע במידות שלב: S-90 יבוא, S-65 יבוא

סוגי רוחבים לתריס ונציאני חיצוני

את כל אחד מסוגי השלבים C-Z-S ניתן לקבל ברוחבי שלב שונים. רוחבי השלבים מאפשרים מראה עדין או מסיבי על פי טעמכם.

C65

C65

C80

C80

C80-קומפקטי

C80 קומפקטי

Z70

Z70

Z90

Z90

S90

S90

סוגי מנועים לתריס ונציאני חיצוני | חשמלי

מנוע-חשמלי-מתוצרת-סומפי

מנוע חשמלי מתוצרת סומפי

המנועים לתריסים הוונציאנים החיצוניים מתוצרת סומפי פופולאריים מאוד בזכות אמינותם ושילוב ההפעלות עם יתר מנועי תריסי הגלילה. למנועי סומפי מערכות הגנה למניעת תקלות גם אם נקודות הכיוון של התריס משתנה מכל סיבה. ניתן להפעיל על ידי שלט מפסק או לחבר למערכת בית חכם. מומלץ לחבר את התריסים החיצונים לשבשבת רוח המעלה באופן אוטומטי את התריסים כשעוצמת הרוח עלולה לפגוע בתריס. שלטי ה-EVB מאפשרים לכוונן את שלבי התריס באופן יעיל ומדוייק. המנועים עמידים לשימוש חיצוני.

מנוע-חשמלי-מתוצרת-הוליס

מנוע חשמלי מתוצרת הוליס

מנועים אמינים ומוזלים, מנגנון בטיחות המגדיר קצה גבול עליון של תריס. מתאים להתקנה חיצונית ומוגן בפני מים. ניתן לחבר למערכות הפעלה ובקרה מגוונים ובהפעלה על ידי שלטים תואמים.

מסילות וגימורים לתריסים ונציאנים חיצוניים

צבעים-לתריס-ונציאני-חיצוני

צבעים לבחירה עבור תריס ונציאני חיצוני

לאורגון OUTDOOR יש 11 גווני RAL במלאי לייצור מקומי. הגוונים מותאמים לגווני האלומיניום בארץ. היתרון ביצור מקומי מאפשר לנו לתת שרות מהיר ומקצועי בהתאם לדרישות הגבוהות של השוק.

מסילות-צד-לתריס-ונציאני-חיצוני

מסילות צד עבור תריס ונציאני חיצוני

את התריסים החיצוניים חובה לקבע בצדדים אם באמצעות כבלי עיגון או במסילות הצד. אנו מציעים מסילות שקועות או גלויות לכל אחד מסוגי התריסים. המסילות הגלויות מותקנות על הטיח בגוון תואם ואינן מצריכות הכנות מוקדמות. המסילות הסמויות שקועות בתוך הטיח ודורשות הכנה מוקדמת אך משפרות את המראה של התריס.

כבלי-עיגון-לתריס-ונציאני-חיצוני

כבלי עיגון עבור תריס ונציאני חיצוני

כבלים ייעודיים לתריסים החיצוניים ניתנים לשימוש בשלבי ה-C-View בלבד. את הכבלים מתקינים עם קפיצים ואביזרים השומרים על מתיחה קבועה ומונעים התנופפות התריס ברוח.